Catering dietetyczny

Fit catering ma za zadanie sporządzać codzienne posiłki, które są dostarczane do domów bądź miejsc pracy przez konkretną firmę, która zajmuje się przygotowywaniem tego rodzaju jedzenia. Następnie sporządzone posiłki zostają zapakowane do pojemników i dostarczane pod konkretny adres. Wystarczy je podgrzać, natomiast większość tego nie wymaga. Menu jest realizowane na tydzień, przez co codziennie są przyrządzane dania, jednakże każde jest realizowane według potrzeb klienta.

Jest wiele opcji zamówień – catering dietetyczny odchudzający, catering wegański, catering wegetariański bądź catering zdrowotny, który nie posiada konkretnych produktów, ponieważ ktoś może mieć uczulenie albo nietolerancje. Co do zamówienia jest ono bardzo prostą opcją, na początek trzeba wybrać firmę cateringowa, potem ustalamy jaka dieta pudełkowa nam najbardziej odpowiada. Jednym z form określenia preferencji jest wypełnienie formularza, zaznacza się w nim konkretne opcje żywieniowe. Albo można się po prostu skontaktować telefonicznie z konsultantem firmy. Jedną z dużych zaletą diety pudełkowej jest to, że można zamawiać go w dowolnej odmianie dostosowanej preferencji klienta: dieta bezglutenowa, dla diabetyków, antycellulitowa lub bez laktozy. Posiłki będą wówczas adekwatnie przyrządzone, a dzięki czemu nie trzeba będzie zastanawiać się ciągle czy dostarczamy organizmowi niezbędnej każdorazowej dawki składników odżywczych. Rodzaj płatności jest najczęściej przelewem bądź online.

Fit catering jest doskonałym wyborem dla klientów, którzy nie mają czasu robić sobie posiłków i zajęci są pracą. Jest to także super rozwiązanie dla osób, co nie potrafią gotować a chcą się zdrowo odżywiać. Zazwyczaj każda firma posiada dania lekkostrawne, zdrowe, przygotowane z pełnowartościowych składników odżywczych. Z wyjątkiem dań można wybrać także koktajle/smoothie z owoców bądź warzyw, które są bogate w wiele witamin koniecznych do metabolizmu. Dość częste w cateringach jest to, że owoce i warzywa są dodatkiem do każdego posiłku.

Wpis powstał przy współpracy z Fitapetit.com.pl