Czym jest Lofciam?

Lofciam.pl to portal internetowy skupiający pisarzy, których celem jest podzielenie się swoją wiedzą. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że miejsce tutaj będzie w stanie znaleźć praktycznie każda osoba zaangażowana w tworzenie internetu. Ponadto warto posiadać świadomość, że portal pozwala na podpisywanie się praktycznie pod każdym z artykułów. W ten sposób możliwe jest promowanie siebie jako profesjonalisty w danej dziedzinie. Dana osoba może także promować własny blog.

Możliwe jest nie tylko dzielenie się najnowszymi informacjami czy wiedzą z danej dziedziny za pośrednictwem użytkowników, lecz także reklamowanie swoich blogów bądź stron tematycznych. Osoba, która regularnie będzie publikowała wysokiej jakości artykuły na stronie lofciam.pl zdobędzie grono czytelników, którzy z pewnością będą chcieli czytać zdecydowanie więcej publikacji pisanych przez danego autora.

Można w publikacji na lofciam.pl wstawić link do swojej strony internetowej czy bloga. W ten sposób zdecydowanie więcej osób może się o nich dowiedzieć. Naturalnie zalecane jest pisanie najwyższej możliwej jakości tekstów na omawianym portalu. Tylko w ten sposób można zdobyć fanów czy czytelników.

Nie warto tworzyć tylko i wyłącznie niskiej jakości teksów, które mają na celu promowanie własnego bloga. Działanie może bowiem odnieść całkowicie odwrotny skutek do planowanego. Czytelnicy nie będą bowiem zainteresowani odwiedzaniem strony internetowej, której autor redaguje słabe treści.

Niezwykle dobrym wyjściem jest stworzenie wysokiej jakości artykułu np. na 2500 znaków z zaznaczeniem, że więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie internetowej autora, a następnie przekazać link do swojej strony internetowej.

Bardzo często dochodzi do sytuacji, że dana osoba zupełnie bezinteresownie publikuje artykuły na lofciam.pl. W momencie, gdy widzi niezwykle pozytywne komentarze zachęcające do działania w tym kierunku, podejmuje decyzję o założeniu własnego bloga tematycznego. Oczywiście wtedy wspomniana osoba nadal publikuje artykuły na lofciam.pl. Jest to zatem świetne rozwiązanie dla osób, które jeszcze nie są do końca pewne czy powinny założyć własną stronę internetową. Jak wiadomo nie każdy jest pewny, że jego artykuły będą czytane.