InServis

Każdy, chociaż raz w życiu, szukał usług specjalisty w internecie. I nierzadko zdarzało się tak, że słowa napisane na jego stronie, nie znajdywały pokrycia w opiniach wystawionych mu przez klientów. Bez trudu jest bowiem ułożyć dobre hasło reklamowe, czy nazwać się ekspertem i profesjonalistą. Trudniej natomiast jest świadczyć usługi tak, żeby rzeczywiście były odzwierciedleniem napisanych słów. Tego rodzaju rozbieżności sprawiają, że rośnie potrzeba tworzenia stron internetowych, typu blog, gdzie można swoim doświadczeniem ze współpracy z fachowcami się wymieniać. Taki portal internetowy, gdzie można odnaleźć nie tylko fachowca, ale także właśnie opinie na jego temat, jest bez wątpienia idealnym rozwiązaniem.

W dobie, gdy internet łączy ludzi, należałoby wykorzystać jego potencjał. I dotyczy to także szeroko pojętej reklamy. Czasami jest tak, że w okolicy działa jakiś dobry fachowiec, a człowiek nie ma o nim pojęcia. Dlaczego? Ponieważ nie spotkał się z jego firmą, a tym bardziej nie miał okazji skorzystać z jego usług. Tymczasem pojawienie się takiego specjalisty w sieci, to rozwiązanie dobre i dla niego samego i dla jego ewentualnych klientów. Oczywiście pojawienie to można łączyć z powstaniem strony internetowej firmy. Ale ona wcale nie musi być w sieci dobrze widoczna. O wiele lepszą widoczność zapewnić może swoisty katalog firm, czego przykładem może być portal InServis. Z jednej strony umożliwia on zareklamowanie swoich usług profesjonaliście. Z drugiej pomaga osobom poszukującym fachowców. Jest jakby pośrednikiem, który tworzy przestrzeń idealną do nawiązania współpracy. Co więcej, tego typu portal internetowy nie koncentruje się jedynie na reklamie. Jego ważną częścią jest blog, który pozwala wymieniać się rożnymi opiniami i doświadczeniami. Jest to też przestrzeń, w której danemu specjaliście można wystawić swoistą ocenę za jakość świadczonych usług.

InServis podobnie jak inne tego typu serwisy, to miejsce, gdzie spotykają się firmy i klienci. Jedni prezentują tu swoje usługi, drudzy swoje wymogi z nimi związane. A to wszystko w niezwykle przyjaznej oraz kulturalnej atmosferze. I tak właśnie powinna rozwijać się polska gospodarka. Tak powinny wyglądać międzyludzkie stosunki na co dzień.

Comments 1
  • To jest bardzo ciekawe, biorąc pod uwagę tematykę bloga 🙂

    Sandra