Jeździk i hulajnoga od Scoot&Ride

Dzieci rosną za szybko. Zapewne jest to jedna z pierwszych myśli rodziców, gdy dostrzegą, że niedawno kupiony rower już jest za mały. Szczęśliwie od niedawna w Polsce odnaleźć można sprzęt dziecięcy w postaci jeździków i hulajnóg, które dostosowują się do wzrostu dziecka.

Wyjątkowa oferta austriackiego producenta
Austriacka firma Scoot&Ride to jedyny producent, który może na polskim rynku zaoferować sprzęt dziecięcy, który dostosowuje się do wzrostu pociechy. Co więcej zmiana rozmiaru jeździka, czy też hulajnogi nie wymaga od rodziców posiadania jakichkolwiek narzędzi. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej technologii wykonania.

Wyjątkowy sprzęt oferowany przez firmę charakteryzuje się również najwyższym poziomem bezpieczeństwa między innymi poprzez zastosowanie systemu safety-pad. Ponadto jeździki i hulajnogi dostępne są w bardzo szerokiej palecie barw oraz odznaczają się niepowtarzalnym, dostosowanym do gustu dzieci designem.

 

Hulajnoga i jeździk w jednym – czy to możliwe?
Jednym z wyjątkowych produktów oferowanych przez Scoot&Ride jest Highwaykick 1, czyli jeździk i hulajnoga w jednym. Dzięki wyjątkowej konstrukcji oraz technologii wykonania sprzęt za pomocą jednego guzika może przeistoczyć się z jeździka w hulajnogę i odwrotnie. Oznacza to, że z Highwaykick 1 korzystać mogą dzieci w w wieku od 1 do 5 lat. Co jeszcze warto wiedzieć?

Tak, jak zostało wspomniane na początku wszystkie z oferowanych przez producenta sprzętów mają możliwość regulowania swojej wysokości. Oczywiście dotyczy to również Highwaykick 1. W przypadku jeździka istnieje możliwość regulacji wysokości od 22.5 do 29 cm z kolei z hulajnogi korzystać mogą dzieci, których wzrost oscyluje między 82 a 118 cm. W jakich kolorach dostępny jest Highwaykick 1?

Dziecięcy jeździk i hulajnoga w jednym to sprzęt charakteryzujący się wyjątkowym designem, który przyciągnie wzrok zarówno innych rodziców, jak i znajomych dzieci. Warto podkreślić, że Highwaykick 1 jest również dostępny w bardzo szerokiej palecie barw. Oprócz klasycznych kolorów, jak niebieski, zieleń i róż od niedawna w sprzedaży dostępne są również modele w kolorze:

  • Blueberry,
  • Lemon,
  • Kiwi,
  • Peach.

Jeździki w kolorze Blueberry kupisz w sklepie Bebetu.pl – kliknij tutaj.