Koszulka z kotem

Koszulka w intensywnym kolorze lub z ciekawym nadrukiem może stanowić świetne podkręcenie zwykłych stylizacji. Połączenie z ulubionymi jeansami, trampkami i kurtką sprawdzi się na co dzień, kiedy zależy nam na dobrym wyglądzie oraz komforcie. Warto więc zadbać o uzupełnienie szafy kilkoma bluzkami w nieoczywistym stylu.

Od kilku lat w sklepach odzieżowych można znaleźć ubrania nawiązujące grafikami do gwiazd kina oraz muzyki, szczególnie z poprzedniego stulecia. Ich twarze pojawiają się się na bluzkach, kurtkach i swetrach. Jednymi z najpopularniejszych elementów odzieży są bez wątpienia koszulki z Audrey Hepburn – ikoną brytyjskiego kina oraz piękna. Utrzymane w czarno-białej kolorystyce stają się świetną bazą dla wielu stylizacji. Gwiazda, której wizerunek równie często pojawia się na ubraniach, to znana wszystkim Marylin Monroe. Grafiki z blondwłosą artystką nadają typowym bluzkom niepowtarzalny charakter. Kobiety coraz częściej łączą takie koszulki w nieoczywisty sposób, rezygnując z jeansów oraz sportowych butów na rzecz eleganckich marynarek oraz cygaretek. Dzięki temu uzyskują nieszablonowy oraz modny efekt.

Zwolennicy domowych pupili również znajdą coś dla siebie. Grafiki ulubionych zwierzaków zdobią koszulki, bluzy, a nawet skarpetki. W zależności od upodobań możemy wybrać wzory w kreskówkowym stylu, realistyczne wizerunki czworonogów oraz elementy z napisami. Przykładowa koszulka z psem sprawdzi się nie tylko dla najmłodszych, ale w odpowiednio dobrana będzie stanowić ciekawe uzupełnienie dla zwykłych spodni. Grafika z pupilem oraz chwytliwym hasłem na ubraniu daje możliwość przekazania pozytywnej treści dla otoczenia. Niewątpliwą zaletą takich ubrań są ich przystępne ceny i szeroki dostęp na rynku.

Kolorowe oraz ciekawe elementy odzieży są także dobrym pomysłem na prezent dla najbliższych. Znając upodobania drugiej osoby możemy sprawić jej podarunek, który będzie praktyczny oraz przyniesie dużo radości. Koszulka z kotem, psem czy królikiem sprawdzi się dla fanów tych zwierzaków. Egzotyczne motywy jak liście eukaliptusa, kolorowe kwiaty, palmy to trafiony wybór dla miłośników podróży oraz tropikalnych klimatów. Bogata oferta koszulek daje możliwość wybrania materiału odzwierciedlającego najróżniejsze upodobania oraz stworzenia pomysłowego prezentu.