Koszulki dla rodziców i dzieci – idealny pomysł na prezent

Jeżeli twoim znajomym urodziło się właśnie małe dziecko i chciałbyś podarować im wyjątkowy prezent, ale nie znasz się na zabawkach ani gadżetach dla noworodków – mamy dla ciebie świetne rozwiązanie. Identyczne ubrania dla rodziców i dzieci to podarunek, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Bo kto nie ucieszyłby się z takiego kompletu? Możesz postawić na śmieszne obrazki lub napisy, a także po prostu na ciekawy wzór. Rodzice będą mogli wykorzystać ten prezent do zrobienia rodzinnej sesji zdjęciowej, a patrząc na fotografie będą przez wiele lat pamiętali o twoim wyjątkowym pomyśle.

Koszulka do karmienia piersią – intymny podarunek dla przyjaciółki

Każda mama doceni prezent w postaci ładnej i funkcjonalnej odzieży do karmienia piersią. Kobiety w ciąży często zapatrzone w dziecięce ubranka i gadżety, myśląc tylko o dziecku zapominają o swoich potrzebach i wygodach. Później natomiast, kiedy już maluch pojawi się na świecie, mało która mama ma chęć czy siłę na szukanie ubrań do karmienia piersią. Każdą wolną chwilę poświęcić woli na zbawienną drzemkę. Dlatego jeśli chcesz być dobrą przyjaciółką podaruj młodej mamie t-shirt lub sukienkę do karmienia. Wybierając uniwersalny kolor oraz fason będziesz pewna, że świeżo upieczona mama ucieszy się z funkcjonalnego elementu garderoby.

Koszulka do karmienia sprawdzi się w miejscu publicznym takim jak parki, galerie handlowe czy po prostu plac zabaw przed domem. Jeżeli okaże się, że przyszła pora karmienia – wystarczy odpiąć dyskretny nap i dziecko zyska wolny dostęp do piersi, bez konieczności zdejmowania z siebie kolejnych warstw ubrań. W naszym kraju niestety młode mamy muszą mierzyć się z kontrowersjami narosłymi wokół publicznego karmienia piersią. Nie wszystkim taka wizja się podoba, wielu z nas jednak wciąż oburza. Dlatego jeśli twoja przyjaciółka nie chce narazić się na ciekawskie spojrzenia przechodniów może skorzystać z zalet ubrań stworzonych do karmienia. Warto podkreślić, że bluzki czy sukienki do karmienia wykonane są z lekkich, oddychających i przyjemnych tkanin, które nie podrażnią skóry. Każda mama powinna sobie pozwolić na odrobinę komfortu w tym trudnym czasie po narodzeniu dziecka.

Wpis powstał przy współpracy z Koszulove.com