Losowanie liczb

Liczby istnieją od urodzenia i odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Wielu ludzi wiąże swoją pracę z liczbami, niektórzy polegają na szczęściu wypełniając numery na kuponach loterii, a jeszcze inni nadają im mistyczne znaczenie. Tak czy inaczej, czasami nie możemy obejść się bez użycia programu takiego jak generator liczb losowych.

Losowanie liczb

Na przykład, musisz zorganizować losowanie nagród wśród subskrybentów Twojej grupy. Szybko i uczciwie wybierz zwycięzców i pomóż naszemu generatorowi liczb losowych online. Wystarczy np. ustawić wymaganą liczbę liczb losowych (przez liczbę zwycięzców) oraz maksymalny zakres (przez liczbę uczestników, jeżeli mają przydzielone liczby). W tym przypadku oszustwo nie jest możliwe. Program ten może również służyć jako generator liczb losowych dla bingo. Na przykład, kupiłeś bilet i chcesz całkowicie polegać na losowości i szczęściu w wyborze liczb. Później nasz generator liczb losowych pomoże wypełnić Twój los na loterii. Program liczb losowych działa w bardzo prosty sposób. Nie musisz nawet pobierać go na swój komputer – wszystko odbywa się w oknie przeglądarki, w którym otwarta jest ta strona. Generuje on liczby losowe według zadanej liczby i zakresu – od 0 do 9999999.

Żeby wygenerować numer online należy:

Wybierz zakres, w którym chcesz otrzymać wynik. Być może chcesz odciąć liczby do 10 bądź, powiedzmy, 10 000; Wyklucz powtórzenia – wybierając tę opcję zmusisz randomizator liczb do zaoferowania Ci tylko unikalnych kombinacji w określonym zakresie; Wybierz liczbę cyfr – od 1 do 999; Nacisnąć przycisk “Generate Result” (Wygeneruj wynik). Bez względu na to, ile liczb pragniesz otrzymać jako wynik, generator liczb pierwszych da Ci cały wynik na raz i możesz go zobaczyć na tej stronie, przewijając pole liczbowe za pomocą myszy lub touchpada.

Możesz teraz wykorzystać wygenerowane numery, jak chcesz. Możesz skopiować wynik z pola numerycznego, aby opublikować go w grupie bądź wysłać pocztą. I żeby upewnić się, że wynik jest jasny, zrób zrzut ekranu tej strony, która wyraźnie pokaże parametry randomizatora numerów oraz wyniki programu. Nie ma możliwości zmiany numerów w terenie, więc możliwość manipulacji jest wyeliminowana. Mamy nadzieję, że nasza strona oraz generator liczb losowych pomogły Ci.

Tagi: , ,