Mój balkon, moją twierdzą

W czasach gdy sąsiedzka pomoc jest w odwrocie, trudno trafić przyjaznego mieszkańca naszego bloku a większość mieszkań jest przeznaczona na wynajem, prywatność staje się bezcenna.

Wymiana drzwi na antywłamaniowe, zainstalowanie alarmu oraz rolet antywłamaniowych to bardzo dobre rozwiązania, które po części zapewnią nam naszą wymarzoną prywatność jak i bezpieczeństwo. Przecież nasz dom lub mieszkanie to nasza twierdza. Mało kto jednak myśli o tym by przed wzrokiem wścibskich osób zabezpieczyć również nasz balkon czy taras. Istnieje sporo przyczyn, dla których chcemy zasłonić nasze balkony. Od odświeżenia wizerunku naszego mieszkania aż po wspomnianą wcześniej prywatność. Każdy z nas spotkał się kiedyś ze zjawiskiem „osiedlowego monitoringu” w postaci starszych mieszkanek lustrujących wzrokiem każdego przechodnia

Poszukując skutecznego rozwiązania problemu prywatności warto zwrócić swoją uwagę na osłony balkonowe na wymiar. Dlaczego akurat osłony balkonowe na wymiar? Po pierwsze, to polski produkt rzemieślniczy. Dzięki zakupowi wspierasz m.in. polskich przedsiębiorców. Po drugie, osłony balkonowe na wymiar od Cover It są wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów dzięki czemu posłużą wam całe lata. Co więcej, są odporne na działanie skrajnych warunków atmosferycznych jak wiatr, mróz, deszczy czy promieniowanie UV. Po trzecie, są bardzo proste w montażu. To oznacza, że nawet ktoś kto nie interesuje się majsterkowaniem, spokojnie da sobie z tym radę. A w razie potrzeby demontaż jest równie prosty. Osłony balkonowe na wymiar zasłonią nasz balkon przed zakusami złodziei a także sprawią, że nasi goście nie będą odczuwali chłodnych podmuchów wiatru! Ich zakup nie wiąże się też z problemami w utrzymaniu.

 

Osłony balkonowe na wymiar dzięki pokryciu lakierem UV nie płowieją i zachowują swój naturalny kolor. Są też wykonane z tkaniny odpornej na zabrudzenia. Ich czyszczenie jest banalnie proste, wystarczy woda z mydłem i szmata lub gąbka. Zyskujesz więc komfort, bezpieczeństwo, upragniony cień oraz bezcenną prywatność.