Nowoczesna folia antywłamaniowa?

Folia antywłamaniowa – to specjalny rodzaj folii używanej do zabezpieczenia domów, sklepów bądź biur przed włamaniem. Istnieje możliwość wybicia okna zaklejonego folią antywłamaniową, ale dostanie się do takiego pomieszczenia jest trudniejsze i zajmuje dużo więcej czasu, dlatego w rzeczywistości zniechęca to włamywaczy. Ten rodzaj folii jest najtańszym sposobem na zabezpieczenie swojego mienia przed nieproszonymi gośćmi.

Jak wyróżnia się taka folia?

Naklejona folia na szyby sprawia, że nawet po mocnym uderzeniu szyba się nie rozpada, tylko zostaje na miejscu. Specjalna powłoka zatrzymuje odłamki szkła nie pozwalając im się rozsypać. Wskutek temu nawet po rozbiciu szyby wytarza ona ochronę przed włamaniem się do środka. Folia antywłamaniowa stworzona jest z poliestru i stanowi nowoczesną alternatywę dla krat w oknie, które swoim wyglądem nie są fragmentem ozdobnym. Folie antywłamaniowe zakładane są na szyby zaraz po montażu okien, i jest to najprostszy sposób zabezpieczenia okna, lecz oczywiście można także zamontować folię na szybę starego okna. Należy także pamiętać, że na folię antywłamaniową możemy nakleić folię matową, dekoracyjną bądź w formie lustra weneckiego dla zachowania większej prywatności. Folia na szyby przeszła szereg badań i testów, które potwierdzają, że jej działanie jest w pełni skuteczne.

Żeby mieć pewność, że folia na szyby spełni swoje zadanie należy sprawdzić, czy zamontowana jest odpowiednio. Ważne, żeby pokrywała ona całą powierzchnię szyby, dlatego należy wyjąć szybę z ramy, okleić ją folią oraz następnie zamontować całość razem. Oprócz folii antywłamaniowych rekomendujemy również zwrócić uwagę na inne rodzaje folii na szyby z szerokim aspektem zastosowań. Folie okienne sprawdzą się również w przypadku ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV, przyciemnieniem szyby, odbicia ciepła, ale także jako element dekoracyjny.

Czym są Folie UV?

Folie UV – odbijają energię słoneczną i zmniejszają blask, co gwarantuje komfort przebywania w danym pomieszczeniu, a redukcja promieni UV chroni meble przed blaknięciem. Folie odbijające ciepło – pozwalają na spadek temperatury (nawet o 10-15 stopni) i wielu przypadkach likwidują potrzebę klimatyzowania pomieszczenia. Folie okienne sklep posiada duży wybór artykułów, które zapewnią komfort Twojego wnętrza, a także bezpieczeństwo dla Twojej rodziny.

Tagi: , ,