Gołębnik Solidny Wloty Przegrody

Polska
21 sierpnia 2021
Views: 55
Media
Description:

Wykonanie eleganckie i estetyczne. Wykonamy dla ciebie każdy wymiar. Gołębnik o wymiarach podstawy 2m/6m 12m kwadratowych. Do samodzielnego montażu z instrukcją i kontaktem telefonicznym podczas montażu. Wykonany jest z deski pióro wpust na podłogę , ściany i dach z zewnątrz o grubości 15mm. Każda deska posiada wywiercone 4 otwory do łatwego przykręcania desek do konstrukcji domku co zapobiega pękaniu desek. Deski są bardzo starannie czyszczone z obu stron do uzyskania gładkiej powierzchni.

Możliwość wykonania z innej grubości deski.

Konstrukcja szkieletowa w gołębniku wykonana zawsze z suchego materiał co jest bardzo ważne podczas hodowli gołębi. Wszystko starannie doczyszczone stawiamy na jakość wykonani mamy duże doświadczenie w produkcji. Cały materiał na gołębnik jest tak przygotowany że bez problemu mogą rozładować i załadować dwie osoby. Konstrukcja i deski popakowane w lekkie paczki i całość opisana. Deski na dach są drugiej klasy małe ubytki po sękach bez problemu nadają się pod papę, gonty lub blachę itp. Pokrycie dachu w zestawie papa w rolce lub za dopłatą gonty bitumiczne kolory do wyboru:brązowy, zielony, grafitowy, czerwony. Możliwość wykonania ocieplonego gołębnika. Do zestawu trzeba będzie dokupić deskę wewnętrzną w cenie jest tylko zewnętrzna. Podłoga posiada konstrukcję bardzo gęsto co 50cm belka co daje nam dużą stabilność i wytrzymałość. Wkręty , kątowniki , śruby itp. dodajemy w cenie. Przy zamówieniu innych dodatkowych materiałów transport również gratis na całą Polskę. Do montażu wystarczy dwie osoby. W zestawie dodajemy również wkrętarkę. Montaż drzwi, okiennic, wentylacji itp. jest do umieszczenia w dowolnym miejscu wybranym przez klienta podczas montażu. Bardzo fajne rozwiązanie. Montaż gołębnika jest prosty.

Wymiary gołębnika:

Wysokość pomieszczenia w środku około 235cm. Całkowita wysokość z zewnątrz 255cm. Pomieszczenia w środku trzy. Drzwi drewniane z zawiasami + zamknięcie na zasuwkę 3 sztuki. Konstrukcja sucha wykonana z kantówki 70/70 lub 45/95 itp. Impregnat do środka gołębnika bezbarwny i bezzapachowy nieszkodliwy dla zdrowia 10 L. Wloty / wyloty w zestawie. Wentylacja z mocnej siatki metalowej 3szt + okiennica drewniana 3szt. Przegroda w środku z drzwiami do umieszczenia w dowolnym miejscu. Materiału dodajemy więcej podpisany jako rezerwa do wykorzystania na inne zmiany.

           
Related Listings
Shedule a Test Drive
Apply For TradeIn With Us
Send Message