Prezenty z alkoholem

Ekskluzywny, wysokiej jakości alkohol to zazwyczaj doskonały pomysł na prezent także dla kobiet jak i mężczyzn. Coraz częściej sprzedawcy w swojej ofercie posiadają personalizowane nalepki na butelki, zawieszki i stemple gdzie można zamieścić krótkie życzenia, datę bądź dowolną sentencję.

Prezenty z alkoholem są niezwykle efektowne

Dla pań bądź nowożeńców najlepszym wyborem są dedykowane zestawy, gdzie butelka z alkoholem umieszczona jest wśród żywych bądź sztucznych kwiatów. Z kolei z okazji okrągłych urodzin, zdania prawa jazdy czy dostania się na studia bardzo ciekawym rozwiązaniem jest alkohol zamieszczony w drewnianej skrzyni, wśród metalowych prętów lub obklejony szpilkami. Alkohol dla firm dobrze sprawdzi się w okresie okołoświątecznym lub z okazji okrągłego jubileuszu przedsiębiorstwa. W takiej sytuacji butelki można umieścić w dyskretnej, papierowej torbie z logiem przedsiębiorstwa.

Poszukując sprawdzonej firmy, która specjalizuje się w sprzedaży tego typu upominków wystarczy skorzystać z wyszukiwarki internetowej. W okno wyszukiwania należy wpisać krótkie, ale odpowiednio skonstruowane hasło, na przykład alkohole B2B bądź alkohol na prezent. W wynikach wyszukiwania pojawią się adresy najpopularniejszych, oraz polecanych przez innych klientów sprzedawców. Młoda para najczęściej na zaproszeniu umieszcza informację, że zamiast kwiatów życzy sobie danego rodzaju alkohol, na przykład wino wytrawne bądź wino półsłodkie.

A jaka cena?

Ceny zestawów prezentowych zawierających alkohol są bardzo zróżnicowane. Najczęściej mieszczą się one w przedziale od kilkudziesięciu do ponad stu złotych. Duży wpływ na ostateczny koszt ma rodzaj wybranego trunku. Włością alternatywą dla klasycznego wina może być także wysokiej jakości szampan, wódka, likier, koniak bądź whisky. Sklepy internetowe umożliwiają bardzo często dokonanie projektu swojego zamówienia na początkowym etapie. Czas realizacji zamówienia wynosi najczęściej kilka dni roboczych. Zestaw można zamówić również na adres obdarowywanej osoby.

Tagi: , ,