Raj dla spragnionych przygody turystów, Malediwy.

Marzy Ci się luksusowy wypoczynek na ciepłych plażach Oceanu Indyjskiego? Nudzą Cię już zwykłe wakacje all inclusive? Wybierz się na niezapomnianą przygodę ze ScubaSpa. Połącz przyjemne z zaskakującym i nieprzewidywalnym. Nurkowanie i spa na luksusowych jachtach, każdego dnia nowe miejsce do eksplorowania. Tak, to możliwe.

Wspomniana agencja turystyczna zajmuje się organizacją wyjazdów nurkowych na słonecznych Malediwach, które na długo zapadną w pamięci klientów. ScubaSpa oferuje całkowicie nową, wyjątkową wręcz koncepcje wyjazdów zagranicznych. Łączy ona wyjątkowe doznania SPA, z niezapomnianym nurkowaniem w wodach położonych około 500 km od Indii, zjawiskowych wysp archipelagu Malediwy. Oferta wakacyjna została stworzona z myślą o pasjonatach nurkowania, podróżujących z rodziną, która niekoniecznie lubuje się w tym sporcie. Każdy znajdzie coś dla siebie na pokładzie przestronnych jachtów. Kolacje przy blasku księżyca z fachową obsługą personelu pokładowego, przygotowane przez cenionych szefów kuchni, swobodne sączenie wyśmienitych drinków w ciepłym jacuzzi, opieka trenera na siłowni lub mistrza jogi na macie, to tylko nieliczne z powszednich atrakcji, jakich doświadczysz wybierając się w tą magiczną podróż. Dla miłośników dobrego filmu doskonałym rozwiązaniem będzie wieczorne kino na świeżym powietrzu, natomiast zmęczeni ciężką pracą wczasowicze zrelaksują się pod opieką terapeutów SPA. Przejrzyste wody Oceanu Indyjskiego, to królestwo wodnej flory i fauny. W głębinach czekają na odważnych śmiałków przeróżne ławice kolorowych ryb wszelakich rozmiarów i kształtów, żółwie wodne, płaszczki, a nawet rekiny! Dodatkowo na dnie podziwiać można istne lasy imponującej rafy koralowej, usytuowanej na praktycznie białym piasku, malownicze, podwodne jaskinie wypełnione koralowcem i zatopione wraki.

Trudno się dziwić, że ta krystalicznie czysta, szmaragdowa woda co roku przyciąga turystów z całego świata, a nurkowanie tutaj można zaliczyć do najbardziej udanych. Malediwy to raj nie tylko dla nurków. Archipelag ponad tysiąca wysp zwieńczony licznymi palmami, domki na wodzie, leniwy wypoczynek na hamakach, to wizja jak z niejednej pocztówki. Jeśli odpoczynek na środku oceanu, to właśnie to, czego potrzebuje twoja rodzina, nie zwlekaj, zarezerwuj wyjazd na przygodę życia. Wakacje Malediwy, to dwa słowa, które Ci ją zagwarantują.

Comments 1
  • Ale bym sobie pojechała na takie wakacje 🙂 Praca już mnie wykańcza 🙁

    Wiktor