Zalety opalania natryskowego

Opalanie natryskowe to najnowszy hit polskiego rynku kosmetycznego. To nic innego, jak pokrywanie ciała preparatem nadającym skórze piękny, brązowy kolor. Atutem takiego opalania jest to, że odbywa się całkowicie bez obecności szkodliwego promieniowania UV. Tradycyjne opalanie nie jest w stanie opalić ciała tak dokładnie jak robi to kabina podczas natrysku, gdyż daje możliwość dotarcia do każdego zakamarka ciała. Jedna taka sesja daje efekty porównywalne do sześciu wizyt na tradycyjnym łóżku opalającym w solarium.

Co powinien posiadać salon świadczący takie usługi?

Kabina do opalania natryskowego to podstawa. Czas przebywania w takiej kabinie to czasami tylko 30 sekund! Innowacyjne obrotowe dysze zapewniają prostą, lecz dogłębną aplikację preparatu.

Jakie kosmetyki są potrzebne, by dokładnie wykonać zabieg opalania natryskowego i móc cieszyć się pełnowymiarowymi efektami?

Płyny do opalania natryskowego to temat rzeka. Rynek oferuje przeróżne produkty, przeznaczone do wszelkich rodzajów cery i jej koloru wyjściowego. W większości roślinne składniki odżywcze takich preparatów są w pełni bezpieczne i właściwe dla nawet wymagającej i wrażliwej cery. Można je używać nawet mając niedoskonałości takie jak wypryski, ponieważ nie zapychają skóry. Obszerna gama kolorystyczna pozwoli na dobór preparatu dla każdej skóry. Nawet blada cera znajdzie coś dla siebie, tak by cieszyć się nieprzesadzonym efektem, bez efektu lepkości na skórze, co w wielu przypadkach jest efektem użycia tradycyjnego samoopalacza.

Atutem opalania natryskowego jest także intymność podczas zabiegu, ponieważ do kabiny wchodzimy sami, nie jest potrzebna nam do tego kosmetyczka. Możemy w pełni komfortowego poczuć się, dlatego że nikt nie będzie miał dostępu do kabiny w czasie opalania. Zestawy szkoleniowe do opalania natryskowego pozwolą w pełni zapoznać się z dobrodziejstwami tego typu nadawania koloru skórze. Takie zestawy dostępne w internecie umożliwiają rozpocząć przygodę z opalaniem i dają szansę na wybór odpowiedniej firmy, z którą warto podjąć współpracę. Opalanie natryskowe to idealny pomysł na biznes, ponieważ każdy marzy o pięknym i opalonym ciele. Już dzisiaj poznaj się z dostępnymi ofertami i wybierz coś dla siebie!