Zapachy dla domu!

Każdy dom posiada swój specyficzny zapach. Co ciekawe, zapachy mieszkania nie są wyczuwalne dla domowników, lecz dla kogoś z zewnątrz. Każdy z nas pragnie żeby w jego domu unosił się piękny, świeży zapach? Istnieje parę sposobów na to, aby utrzymać ładne zapachy w domu. Porad i wskazówek należy poszukiwać w sieci. Portal internetowy zawiera mnóstwo informacji na ten temat. W Internecie znajdziemy także blog, który prowadzi osoba specjalizująca się w zapachach domu.

Każde miejsce ma swój charakterystyczny zapach. Niezależnie, czy jest to dom nowy, stary, mieszkanie itp. A w nich, każde pomieszczenie może pachnąć inaczej. Na przykład, w wiatrołapie mogą unosić się zapachy domu powiązane z obuwiem. To chyba największa zmora wśród zapachów domowych. Jak tego uniknąć? Świetnie się sprawdzą odświeżające wkładki do obuwia, zawieszki zapachowe do szafy. Można postawić rozmaitego rodzaju odświeżacze powietrza: wkładane do kontaktu, patyczki zapachowe, świece zapachowe lub od czasu do czasu psikać sprayem. W związku ze specyfiką pomieszczenia, w którym znajdują się buty wyjściowe oraz odzież zewnętrzna oferuję, żeby zdecydować się na zapachy odświeżające, a nie ostre, duszące, słodkie. Zapachy w domu – we wiatrołapie nie będą wówczas mdłe. Należy podkreślić, że wiatrołap jest “wizytówką” naszego mieszkania. Charakterystyczne zapachy domu mogą się unosić w łazience z wiadomych przyczyn. Należy w tych pomieszczeniach postawić na dobrą wentylację, najlepiej mechaniczną. W toaletach również sprawdzą się różnego rodzaju odświeżacze powietrza. Tutaj możemy poszaleć i sięgnąć po bardziej zdecydowane zapachy.

Orient, słodycze, kwiatowe nuty będą idealnie pasowały. Charakterystyczne zapachy domu unoszą się również w kuchni, co jest zrozumiałe ze względu na przeznaczenie tego miejsca. Podstawą świeżego powietrza będzie tutaj okap. Warto więc zainwestować w właściwy sprzęt. W pokojach i salonie można wykorzystać specjalny kominek i woski zapachowe. Kominek stał się bardzo modny w ostatnim czasie. Nie tylko wytwarza ładne zapachy domu, lecz ładnie wygląda i stanowi niebanalną ozdobę. Dbając o zapachy domu należy pamiętać o częstym wietrzeniu, uchylaniu okien i dbaniu o czystość. Mnóstwo środków czystości posiada nuty zapachowe.

Comments 1
  • Świetne zapachy, bardzo dobre się sprawdzają w codziennym użytkowaniu 🙂

    Marek