Zrób sobie lifting ciała!

Lifting ciała to zabieg, który zastępuje wszystkie tradycyjne metody chirurgiczne. Przy użyciu technik laserowych doprowadza się do głębokiej regeneracji skóry pacjenta. Skóra zostaje po takim zabiegu napięta, ujędrniona oraz wygładzona. Sam zabieg polega na tym, że podgrzewa się skórę właściwą z wykorzystaniem głowicy dwubiegunowej zaopatrzonej w 25 mikroigieł. Wywołuje to lokalny wzrost metabolizmu i zwiększa krążenie we krwi.

Kompleksowo zadbaj o własny wygląd

Aby zadbać o swój wygląd kompleksowo, ale z kompetentnym podejściem dobrze jest się udać do odpowiedniego specjalisty. Kosmetolog Szczecin jest lekarzem, który zajmuje się korygowaniem urody. Dzięki zabiegom prowadzonym przez kosmetologa możemy utrzymać naszą skórę w właściwej kondycji. Jego znajomość skóry oraz wiedza na ten temat pozwoli dobrać właściwe zabiegi tak, żeby zapobiec oznakom starzenia się skóry. Likwidacja zmarszczek jest to jeden z zabiegów, które pomogą nam zadbać o naszą urodę. Są różne sposoby na pozbycie się zmarszczek. Dla tych osób, które nie chcą bardzo ingerować w swój organizm, nada się sposób, który polega na niechirurgicznym liftingu twarzy. Dzięki temu nie dochodzi do naruszenia naskórka. Efektami można cieszyć się już po pierwszym zabiegu. Jest widoczne zmniejszenie wiotkości skóry i długotrwały efekt liftingu. Organizm po takim oczyszczeniu pobudza proces regeneracyjny skóry. Innymi metodami, które można wykonywać również w domu, aby pozbyć się zmarszczek, jest użycie właściwego kremu przeciwzmarszczkowego. Mają one w składzie kwas hialuronowy, wyciągi z roślin. Są to składniki, które pomagają się odnowić skórze. Takie kremy, można już używać po trzydziestym roku życia. Ważnym czynnikiem, który pomaga w pozbyciu się zmarszczek, jest nawilżanie skóry. Warto wiedzieć, że odwodniona oraz sucha skóra wygląda dużo starzej.

Dobrym sposobem jest również zwykły masaż twarzy

W ten sposób pobudza się krążenie krwi, co nada skórze elastyczności. Dobrze jest też zainwestować w peelingi, które dzięki swoim właściwościom pomogą nam się pozbyć zmarszczek. Należy też zwrócić uwagę, iż promieniowanie ma szkodliwy wpływ na naszą skórę, dlatego dobrze jest go w miarę możliwości unikać. Nadmierne przebywanie na słońcu wywołuje wysuszenie naskórka.